Про роботу бібліотек Турківщини під час карантину

Про роботу бібліотек Турківщини під час карантину

Карантин вніс зміни в роботу бібліотек Турківської ЦБС .

Працівники бібліотек працюють за спеціальним графіком роботи , займаються внутрішньою роботою , а саме : працюють по очищенню фондів від застарілої та зношеної літератури , складають акти , працюють з каталогами , розстановкою книг по УДК (універсальна десяткова класифікація), готують віртуальні книжкові виставки , знайомлять користувачів з новою літературою , виконують попередні замовлення читачів. На сайті Турківської ЦБС (turka-cbs.edukit.lviv.ua.), запроваджено нову рубрику - «Бібліотекар радить прочитати».

ЦРБ отримала нову партію книг за державною програмою «Українська книга» це дало поштовх до роботи всіх відділів ЦБС.

Активно ведеться санітарно - гігієнічна обробка приміщень , книжкових полиць.

Працівники відділів обслуговування працюють в масках , рукавичках. Читачів не допускають до стелажів , вільний доступ до книжкових стелажів тимчасово заборонений , працівники бібліотек самі підбирають книги за списками складеними читачами.

Повернені читачами книги повинні пройти обсервацію від 10 до 14 днів, ці книги розміщені на окремому стелажі з позначенням дати повернення , після обсервації їх можна видавати користувачам. Обробляти книги антисептиком заборонено.

В читальному залі ЦРБ, ЦДБ де є вільний та безкоштовний доступ до інтернету , користувачі сидять за комп’ютерами на відстані 1.5 – 2 м. , їх кількість також обмежена.

Але як кажуть «Все так не буде» і бібліотеки почнуть працювати в звичайному режимі.

Шановні користувачі , дякуємо Вам , за ваше розуміння ситуації , ми дуже за вами скучаємо і надіємося , що скоро зустрінемося з усіма вами в наших книгозбірнях.

Директор ЦБС :

Г.І.Семків

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.