Бібліотека-філіал с.Завадівка

Бібліотека – філія с. Завадівка знаходиться на території Завадівської сільської ради, це приблизно 2 км. від райцентру м. Турка. Розташована бібліотека в НД с. Завадівка, займає дві кімнати загальною площею 27 м2.

Завідує бібліотекою – філіалом Виджак М.І., працює на 0,75 посадового окладу. За статистичними даними за 2015 р. бібліотекою обслужено 530 користувачів, з них 105 дітей.

Бібліотека тісно співпрацює з НД, школою, церковною громадою, активом села. Про це свідчать неодноразові виступи працівників культури як в місцевому НД так і на сцені районного Народного Дому, а саме: до Дня Незалежності України, до 200-ліття з дня народження Т.Шевченка, до проведення Всесвітніх Бойківських фестин та інше.

Марія Іванівна частий гість в місцевій школі, в будинку «Сиротинця» з новинками літератури, з масовими заходами.

Господарська робота бібліотеки також заслуговує уваги. В 2014 р. за спонсорські кошти в бібліотеці замінено 3(три) вікна, зроблено побілку і це заслуга Марії Іванівни.

За добру роботу завідувач бібліотеки неодноразово була нагороджена відзнаками дирекції ЦБС, відділу культури і туризму Турківської РДА та подякою обласного департаменту з питань культури, національностей та релігій.

Бібліотека-філіал с.Завадівка Турківська ЦБС

Кiлькiсть переглядiв: 1142

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.